Kaş Ekimi

Batman Dünya Hastanesi Kaş Ekimi

Batman Dünya Hastanesi Kaş Ekimi operasyonlarını tercih eden kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Kaşlar yüzümüzde görselliğe etki eden unsurlar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Bu sebeple kaşlarla ilgili sorunlu olan kişiler için kaş ekimi oldukça önemlidir. Ayrıca kaş ekimi operasyonları sadece estetik kaygılarla değil herhangi bir yara, yanık, çizik gibi unsurları kapatmak amacıyla da sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir.

Kaş Ekimi Operasyonu Nasıl Yapılmaktadır?

Batman Dünya Hastanesi Kaş Ekimi operasyonu FUE saç ekimi mantığı ile gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirilen operasyon ortalama olarak 1,5-2 saat süren kaş ekimi işlemi lokal anestezi yapılarak uygulanmaktadır. Operasyon sonrasında hastanın hastanede kalmasına gerek yoktur. Aynı gün taburcu edilmektedir. Kaş ekimi yapılan bölge ortalama 7 gün içerisinde çok küçük kabuklanmalar oluşmaktadır. Bu kabukların dökülme süresinden sonra kişi iş ve sosyal hayatına rahatlıkla devam edebilmektedir. Yapılan kaş ekimi operasyonundan sonra 15 gün süre ile denize girmek, güneşlenmek gibi aktiviteler yasaktır. Ekilen kaşlar 3 ay sonra çıkmaya başlar ve 7-8 ay içerisinde çıkışını tamamlayarak planlanan şeklini almaktadır. Bu dönemde kaşları sık sık düzeltmek ve çıkış yönüne göre taramak görsellik açısından iyi olacaktır.

Kaş Ekiminde Doğallık

Batman Kaş Ekimi operasyonlarında doğallık en önemli etken olarak göze çarpmaktadır. Çünkü kaşlar direkt olarak görselliğe etki etmektedir. Bu sebeple yapılan operasyonlarda doğal olmayan işlemler kişinin dış görünüşüne oldukça olumsuz etki etmektedir. Burada kişini yüz şeklinde uygun ve görsel anlamda bütünlük sağlayacak şekilde kaş ekimi yapılmalıdır. Yanlış teknikler ile uygulanan kaş ekimi işlemleri sonrasında sonuçlar çok kötü olabilmekte hatta kişinin psikolojisini bozacak derecede çirkin durabilmektedir. Aşağıda solda daha önceden kaş ekimi yaptırmış fakat doğru kök seçimi ve konumlandırması yapılmamış bir kaş ekimi görmektesiniz. Merkezimizde yapılan revizyon kaş ekimi sonrasında 3.ayda aldığımız sonuç ise sağdaki karede yer almaktadır.

 

Kaş Ekiminde Doğal Sonuçlar için “Tübüler Teknik”

Kaş ekimi sonrası en çok karşılaşılan ve korkulan durum kaşların çıkış açısındaki sorunlardır. Tübüler teknik ile cilde neredeyse paralel ve kaşın 15-20 derecelik çıkış açısına yakın tüp şeklinde kanallar açılmaktadır. Bu sayede kaş ekimi sırasında ve sonrasında kaşların çıkış açısında sorun olmaz ve doğala yakın sonuçlar elde edilir.

Hızlı iletişim
  • +90 533 458 28 98
  • +90 533 458 28 98
  • info@omerugursacekim.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim